جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان از توقیف یکهزار و 532 دستگاه خودروی متخلف با خلافی بیش از یک میلیون تومان طی پنج ماه نخست امسال خبر داد.
 
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ˈعبدالرضا ناظریˈ با اشاره به افزایش برخوردهای قانونی پلیس راه و راهنمایی و رانندگی استان با خودروهای متخلف و حادثه ساز افزود: یکی از ابزارهای خوبی که قانون جدید راهنمایی و رانندگی برای ایجاد نظم ترافیکی و جلوگیری از تخلفات رانندگان در نظر گرفته توقیف خودروهایی است که جریمه های پرداخت نشده آنها بیش از یک میلیون تومان باشد.
 
وی گفت: ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی و پلیس راه استان از ابتدای سال 93 تاکنون این تعداد دستگاه خودرو با خلافی بیش از یک میلیون تومان را شناسایی و پس از توقیف به پارکینگ منتقل کردند.
 
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان بیان کرد: در همین مدت گواهینامه 183 راننده قانون گریز که نمره منفی آنها از حد خود گذشته بود نیز توسط ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی استان ضبط شد.
 
وی گفت: تجربه پلیس نشان داده که بیشتر تصادفات ناگوار و دلخراش توسط رانندگانی که دارای تخلفات زیاد هستند و نسبت به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی بی توجه هستند رخ می دهد.
 
سرهنگ ناظری افزود: پلیس مصمم است با اجرای مجموعه این اقدامات باعث جلوگیری از بروز حوادث و تصادفات ناگوار در سطح راه های شهری و برون شهری استان شود.
 
وی با اشاره به اینکه کاهش وقوع تصادفات و تلفات ناشی از حوادث رانندگی جزو اولویت های امسال پلیس است گفت: رسیدن به این هدف نیازمند عزم و اراده همه جانبه مردم، دستگاه ها و ماموران پلیس است.
 
وی تاکید کرد: باید در خصوص ارتقای فرهنگ رانندگی صحیح، افزایش ایمنی راه ها و برخورد قاطعانه با رانندگان متخلف و حادثه ساز تلاش بیشتری صورت گیرد.


تاريخ : | | نویسنده : kar-azgharbi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.