نامزد جمهوريخواهان آمريكا : احمدي نژاد از ما متنفر است

 

" ميشل باكمن " يكي از نامزدهاي جمهوريخواه انتخابات رياست جمهوري آمريكا با اشاره به اينكه از مسلمانان متنفر نيست ، مدعي شد كه اين محمود احمدي نژاد است كه از يهوديان ، اسراييل و نيز آمريكايي ها نفرت دارد .

خانم باكمن شب گذشته در مصاحبه با شبكه خبري فاكس نيوز درباره اظهارات اخير ران پال يكي ديگر از نامزدهاي جمهوريخواه درباره تنفر وي از مسلمانان با رد اظهارات پال گفت :‌" نه من هيچ گاه چنين اظهارات ابلهانه اي نداشته ام . آنچه كه من باور دارم اين است كه من آمريكا و مردمانش را دوست دارم و دوست دارم  امنيت ، اقتدار و آزادي مستقر در آن پايدار بماند ."

وي در ادامه مدعي شد :‌" اتفاقا نفرت افكني واقعي از جانب رييس جمهوري ايران است . او از يهوديان متنفر است . او از يهوديان مستقر در اسراييل نفرت دارد و از مردم آمريكا متنفر است . نفرت اصلي از جانب مقامات ايران است كه به صراحت گفته اند هدفشان محو و نابودي مردم اسراييل و آمريكا است."

باكمن در ادامه مدعي شد :‌" تهديد واقعي اين است و من به عنوان رييس جمهوري ايالات متحده ( در صورت انتخاب) تلاش خواهم كرد كه چنين كشوري مجهز به سلاح هسته اي نشود و در كنار متحداني همچون اسراييل خواهم ايستاد ."

اظهارات باكمن در پاسخ به سخنان ران پال يكي ديگر از نامزدهاي جمهوريخواه انتخابات رياست جمهوري آمريكا است كه در مصاحبه جمعه شب خود با شبكه " ان بي سي " درباره خانم باكمن گفته بود : او مسلمانان را دوست ندارد او از آنان متنفر است .

اما باكمن با رد اين گفته پال مدعي شد :‌" من فكر مي كنم تهديد ايران جدي است و اين به اين معنا نيست كه من از مسلمانان متنفر هستم ."../عصرایرانتاريخ : | | نویسنده : kar-azgharbi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.