سعید مرتضوی,فاضل لاریحانی

 با شکایت فاضل لاریجانی مرتضوی به دادگاه احضار شد

سعید مرتضوی با شکایت فاضل لاریجانی به دادسرای کارکنان دولت احضار شد.

وکیل مدافع مرتضوی درباره آخرین وضعیت شکایت فاضل لاریجانی از موکلش به «شرق» گفت: «آقای مرتضوی به من گفته‌اند که این شکایت درخصوص انتشار فیلم آقای لاریجانی در جلسه استیضاح وزیر کار، رفاه و امور اجتماعی است و دیروز به یکی از شعبات دادسرای کارکنان دولت احضار شده است.»

 

محمد اصلانی افزود: «آقای مرتضوی در مواردی که از ایشان شکایت می‌شود شخصا و راسا از خودشان دفاع می‌کنند و در این مورد هم از خودشان دفاع خواهند کرد»

 

او با بیان اینکه «من در این پرونده خاص از ایشان دفاع نمی‌کنم.» افزود: «مملکت قانون دارد و درمورد ایشان هم مانند آحاد مردم به شکایت انجام‌شده نسبت به ایشان رسیدگی خواهد شد» اصلانی گفت: «من خبری از اینکه آیا فیلم با هماهنگی ایشان و رییس‌جمهوری (احمدی‌نژاد) ضبط و پخش شده ندارم.»

براساس آنچه باشگاه خبرنگاران گزارش داده مرتضوی اوایل هفته آینده در دادسرا حضور پیدا خواهد کرد.

 

سال گذشته در جلسه استیضاح عبدالرضا شیخ‌الاسلامی وزیر کار، رفاه و امور اجتماعی بود که محمود احمدی‌نژاد فیلمی از مذاکره فاضل لاریجانی با سعید مرتضوی را منتشر کرد.

 

فیلمی که مخفیانه ضبط شده‌ بود. هر چند فیلم صدای واضحی نداشت اما احمدی‌نژاد متن پیاده‌شده مذاکرات دو طرف را برای نمایندگان مجلس تا آخر خواند.

 

رییس دولت گفت که فاضل لاریجانی از نفوذش بر روی برادرانش در قوه قضاییه و مجریه ‌گفته و خواهان دریافت مبالغ زیادی پول و امکانات از بابک زنجانی بوده است. انگار این بار بگم بگم‌های احمدی‌نژاد دامن خود اصولگرایان را گرفت.

 

استیضاح وزیر کار، رفاه و امور اجتماعی تنها به دلیل اسرار دولت بر ماندن سعید مرتضوی انجام شد.

 

سعید مرتضوی که به دلیل شرکت در جنایت کهریزک متهم شناخته شده بود از ادامه کار معلق شد. این موضوع موجب شد تا رفتن سعید مرتضوی به سازمان تامین‌اجتماعی اعتراض بسیاری را‌ برانگیزد؛ تا اینکه مجلس ماندن وی در سازمان تامین اجتماعی را غیرقانونی اعلام کرد.

 

اما دولت هم بیکار ننشست و سازمان را به صندوق تغییر داد تا اینگونه بتواند مرتضوی را در آن نگه دارد. اما مصوبه تغییر نام سازمان به صندوق توسط هیات وزیران باز توسط مجلسی‌ها غیرقانونی اعلام شد و نهایتا به دلیل تلاش دولت بر ماندن سعید مرتضوی، شیخ‌الاسلامی در جلسه استیضاح بی‌سابقه برکنار شد./شرقتاريخ : | | نویسنده : kar-azgharbi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.