بازار خرید و فروش واحدهای مسکونی در کلیه مناطق تهران,قیمت مسکن

عجله فروشندگان مسکن حتی در شمال تهران!

بازار خرید و فروش واحدهای مسکونی در کلیه مناطق تهران به اندازه‌ای کساد و بی‌رونق است که واژه «پول لازم بودن» به فروشنده‌های بالا شهری هم سرایت کرده است.

استفاده از این ادبیات توسط فروشندگان شمال نشان از آن دارد که چشم‌انداز کوتاه مدت قیمت مسکن به نفع خریداران کاهشی خواهد بود.


با این حساب «تخفیف و پیشنهاد نرخ‌های فروش زیر قیمت منطقه و تعیین شرایط ویژه برای پرداخت مبلغ خرید» تنها شامل حال کلیه مناطق به جز شمال تهران نیست، زیرا همان‌طور که اشاره شد در محله‌های شمال تهران این روزها، فروشنده یا سازنده‌های پول لازم هم پیدا می‌شوند.


برای مثال، یک واحد مسکونی 227 متری نوساز سوپرلوکس در خیابان مرجان واقع در نیاوران ، طبق اظهارات فروشنده با «شرایط پرداخت اقساطی» به خریدار تحویل داده می‌شود.


همچنین در خیابان زعفرانیه واحدی به متراژ 260 متر و 3 پارکینگ سندی در مجموعه ای لوکس به اضافه 100‌متر تراس «زیر قیمت منطقه» به بازار فروش عرضه شده است.


از سوی دیگر در خیابان فرمانیه شرقی هم مالکی واحد خود را به متراژ 300 متر مربع و 50 متر تراس مشرف به باغ و به اضافه سهم القدر زمین با عنوان «فروش فوری» به متقاضیان معرفی کرده است.


علاوه براین فروشنده ای اعلام کرده است: یک واحد 420 متری با طراحی بهترین سازنده به همراه مشاعات مجلل و 3 پارکینگ با «تخفیف ویژه» به فروش می‌رسد.


از طرف دیگر برخی از فروشنده ها یا مشاوران املاک از کاهش چند درصدی قیمت پیشنهادی فروش به متقاضیان خبر می‌دهند. در همین رابطه در خیابان سنبل واقع در فرمانیه واحدی به متراژ 325 مترمربع و 35 مترمربع تراس مبله بر اساس جزئیات ذکر شده در آگهی «30 درصد زیر‌قیمت‌منطقه» به خریدار واگذار می‌شود.


همچنین عده‌ای از فروشنده ها در فایل فروش واحدشان به صراحت به مساله پول لازم بودن ، اشاره می‌کنند.


برای مثال، در خیابان زعفرانیه یک واحد 200 متری به صورت تکواحدی برای فروش پیشنهاد شده و مالک اظهار کرده است که «پول لازم» است.


«اکازیون واقعی ، 30 درصد زیر قیمت» عنوانی است که برای فروش واحدی 12 سال ساخت به متراژ 206 متر مربع در خیابان جردن در نظر گرفته شده است و این واحد متری 5 میلیون و 900 هزار تومان قیمت گذاری شده است.

بازار خرید و فروش واحدهای مسکونی در کلیه مناطق تهران,قیمت مسکن

/دنیای اقتصاد                                                                                                     تاريخ : | | نویسنده : kar-azgharbi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.