مخالفت گسترده مقامات نظامی امنیتی اسرائیل با حمله به ایران

 

رسانه های اسرائیل از مخالفت شمار زیادی از مقامات نظامی امنیتی این رژیم با اقدام نظامی علیه ایران خبر می دهند.

به نقل از خبرگزاری فرانسه، رسانه های اسرائیلی عصر دیروز جمعه نوشتند که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و ایهود باراک وزیر دفاع اسرائیل با حمله نظامی به تاسیسات هسته ای ایران موافق هستند ولی ارتش و سازمان جاسوسی خارجی این رژیم (موساد) با این موضوع مخالف اند.

خبرنگاران امور نظامی در  رسانه های اسرائیل به تعدادی از شبکه های تلویزیونی این رژیم گفته اند که نتانیاهو و باراک برای اقناع سایر اعضای کابینه به حمایت از اقدام نظامی علیه ایران، تلاش می کنند.

این خبرنگاران می گویند: ژنرال بنی غاتنتز رئیس ستاد مشترک ارتش، تامیز برادو رئیس موساد، ژنرال افیف کوشافی رئیس سازمان جاسوسی نظامی و یورام کوهن رئیس امنیت داخلی اسرائیل (شین بت) مخالف اقدام نظامی علیه ایران هستند.

خبرنگاران نظامی در رسانه های اسرائیلی گفته اند که این گستره مخالفت با اقدام نظامی علیه ایران، حداقل در کوتاه مدت مانع از حمله تل آویو می شود.

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونت هم نوشت: عاموس گلعاد مدیر اداره سیاسی وزارت دفاع اسرائیل گفت که"جبهه ایران" برای این رژیم دارای اولویت است.

گلعاد در سخنانی در جمع دانشجویان در شهر عسقلان در جنوب اسرائیل گفت: نتیانیاهو (نخست وزیر اسرائیل) نخستین فردی بود که ایران را تهدید اساسی دانست وزیر دفاع ما هم بزرگی این تهدید را درک می کند. تمامی گزینه ها در برابر ایران، مطرح هستند.

آمریکا و اسرائیل ایران را به فعالیت های هسته ای با هدف نظامی متهم می کنند اما تهران بارها بر صلح آمیز بودن برنامه هسته ای خود تاکید کرده است.

ایران می گوید هدف از فعالیت های هسته ای اش ، تولید انرژی و کاربردهای غیرنظامی است.../عصرایرانتاريخ : | | نویسنده : kar-azgharbi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.