سردار جوانی: اسراییل موشك شلیك كند، مراكز هسته ای آن ها هدف ما خواهد بود

 

 

معاون سیاسی پیشین سپاه گفت: اگر اسراییل موشكی را به یكی از تاسیسات هسته ای یا مراكز حیاتی ما شلیك كند، باید بداند كه هر نقطه ای از اسراییل از جمله مراكز هسته ای آن ها هدفی برای موشك های ما خواهد بود و ما امروز این توان را داریم.

 

سردار یدالله جوانی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با اشاره به موضع گیری اخیر مقام معظم رهبری در برابر تهدیدات دشمنان مبنی بر فروپاشی دشمن از درون، اظهار كرد: معنای صریح فرمایش ایشان این است كه اگر ما مورد تهاجم دشمن قرار بگیریم صرفا در موضع حركت های پدافندی در درون جغرافیای خود عمل نمی كنیم بلكه با عملیات آفندی می توانیم ضربه متقابل را در درون خاك دشمن به دشمن وارد كنیم.

وی به هجمه ها و اتهامات اخیر آمریكا و غرب علیه ایران اشاره كرد و با بیان این كه «تناقض گویی های دشمنان به دلیل استیصال و پریشان حالی آن هاست» افزود: امروز دشمنان ما در بن بست هایی گرفتار شده اند كه راه برون رفتی برای خود نمی بینند و در نتیجه پریشان شده اند و به همین دلیل حرف هایی می زنند كه خودشان متوجه تناقض هایش نمی شوند. آن ها در حالی تهدید به اقدام نظامی می كنند كه توان انجام آن را ندارند و اگر كشوری مدام تهدید كند ولی قابلیت و توانمندی انجام تهدید را نداشته باشد، به مرور تهدیدهایش بی اثر می شود.

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه به نام بردن از برخی شخصیت های كشور به عنوان اهدافی برای ترور از سوی دشمنان اشاره كرد و گفت: آن ها دم از مبارزه با تروریسم می زنند، ولی خیلی راحت بحث ترور افراد را مطرح می كنند و چون به هم ریخته و عصبانی هستند، نمی فهمند كه چه می گویند. یكی از نشانه های عصبانیت، تناقض گویی است و تناقض گویی آمریكایی ها و هم پیمانانش حساب شده نیست بلكه از روی بی حساب و كتاب بودن است، چراكه امروز آن جمله شهید بهشتی مصداق پیدا كرده است كه "ای آمریكا از دست ملت ایران عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر".

جوانی با اشاره به دلایل عصبانیت دشمنان از ایران اظهار كرد: از طرفی پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران و از طرف دیگر بیداری اسلامی و قیام ملت ها را می بینند و از سویی هم بحران های درون غرب را شاهد هستند. در حالی كه آمریكایی ها بیش از صد سال تلاش و برنامه ریزی كردند تا بر دنیا مسلط شوند و دنیا را رهبری كنند و امروز فروپاشی خود را نظاره می كنند، بنابراین مثل آدم های مستاصلی هستند كه خودشان را به این طرف و آن طرف می زنند. من عامل اصلی تناقض گویی های آن ها را عصبانیت آن ها می دانم و این عصبانیت نیز به خاطر درماندگی و گرفتار شدن در بن بست است.

وی با اشاره به افزایش تهدیدها علیه ایران و احتمال عملی شدن این تهدیدات نیز گفت: ما همواره این مطلب را مدنظر داریم كه دشمن از سر عصبانیت و ناراحتی ممكن است حماقت كند و دچار یك اشتباه راهبردی شود و بخواهد تهدیدهای خود را پیاده كند. مقام معظم رهبری به عنوان ولی فقیه و فرمانده كل قوا خیلی صریح فرمودند كه جواب ملت ایران جواب روشنی است و نظاره گر این تهاجم نخواهیم بود و اگر دشمن بخواهد تعرض كند باید منتظر سیلی های محكم و مشت های پولادین ملت ایران باشد. ایشان هم چنین فرمودند متجاوز باید بداند كه پاسخ ملت ایران به گونه ای است كه آن ها را در درون خودشان متلاشی می كند..../خبرگزارى ايسناتاريخ : | | نویسنده : kar-azgharbi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.