اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

آیا این محصول یک توافق با اداره نظارت است؟

تازه ترین محصول کارگردان «خصوصی» به زودی روی پرده می رود!

می توان این حدس را زد که فرحبخش در یک توافق با اداره نظارت از اکران کامل فیلم قبلی اش چشم پوشی کرد تا در مقابل اکران زودهنگام تازه ترین محصول دفترش را به عنوان هدیه دریافت نماید!

به گزارش شبکه ایران در حالی که حواشی اکران مرتبط با فیلم «خصوصی» همچنان ادامه دارد و به تازگی با ورود نسخه دی.وی.دی این فیلم به شبکه قاچاق بسیاری از آنها که فیلم را ندیده بودند هم توانستند آن را ببینند اداره نظارت و ارزشیابی در اقدامی زودهنگام مجوز نمایش تازه ترین محصول کارگردان این فیلم را صادر کرد.

«پس کوچه های شمرون» که کارگردانی آن برعهده کامران قدکچیان بوده تازه ترین محصول دفتر سینمایی پویافیلم بوده و تهیه آن برعهده حسین فرحبخش کارگردان «خصوصی» بوده است.

این فیلم بلافاصله بعد از صداگذاری و ساخت موسیقی مجوز نمایش خود را دریافت کرد و به واسطه لابیهایی که جناب فرحبخش دارند قرارداد اکران خود با سرگروه آزادی را هم منعقد کرده تا در نوبت بعدی اکران روی پرده برود.

به نظر می رسد پایین کشیده شدن «خصوصی» در اکران نوروزی و اینکه فرحبخش به سادگی با آن توقیف کنار آمد با اکران زودهنگام «پس کوچه های شمرون» بی ربط نباشد به خصوص که جناب فرحبخش مدتی بعد از توقیف فیلمش ادعا کرد این خودش بوده که فیلمش را پایین کشیده!!!

با شرایط پیش آمده می توان این حدس را زد که فرحبخش در یک توافق با اداره نظارت از اکران کامل فیلم قبلی اش چشم پوشی کرد تا در مقابل اکران زودهنگام تازه ترین محصول دفترش را به عنوان هدیه دریافت نماید!تاريخ : | | نویسنده : kar-azgharbi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.