اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

دو جنایت در پرونده زن هفت‌تیرکش

رسیدگی به پرونده زنی که پدر و پسری را با شلیک چند گلوله کشته بود به دلیل کشته شدن همدستش به تعویق افتاد.

به گزارش شرق، یک‌سال قبل به ماموران پلیس خبردادند مردی به خانه‌ای حمله و سه نفر را زخمی کرده است. شخصی که پلیس را مطلع کرد، گفت: «ضارب با نقاب وارد خیابان شد و بعد از اینکه چند ضربه به در خانه‌ای زد دو مرد جوان را که از اهالی خانه بودند هدف گلوله قرار داد و بعد هم سوار برخودرو متواری شد و هرچه دنبالش رفتیم موفق نشدیم او را بگیریم.»

زمانی که پلیس در محل حاضر شد مردان زخمی هنوز زنده بودند. سه مرد زخمی به بیمارستان منتقل شدند اما باوجود تلاش پزشکان دو نفر از آنها جان خود را از دست دادند اما یکی از مردان نجات پیدا کرد. ماموران تا قبل از بازجویی از این فرد تحقیقاتی را انجام دادند و متوجه شدند ضارب مردی لاغر اندام با قدی متوسط بود که نقاب به چهره داشت. بازجویی از مرد نجات یافته اطلاعات تازه‌ای را در اختیار پلیس قرار داد.

مرد زخمی به پلیس گفت با یکی از اقوام همسرش اختلاف زیادی دارد. او گفت: من و همسرم اختلاف زیادی با هم داشتیم و همین هم باعث شد که از هم جدا شویم. من از همسرم خبر ندارم اما فکر می‌کنم یکی از اقوام او دست به این قتل‌ها زده باشد چراکه با آنها اختلاف داشتم. آنها زوجی جوان بودند که بارها تهدید کرده بودند ما را می‌کشند. او گفت البته فکر می‌کنم ضارب زن بود چراکه همسر فردی که با او اختلاف داشتم بارها گفته بود ما را خواهد کشت و فکر می‌کنم تهدیدهایش را عملی کرده است. با به دست آمدن این اطلاعات پلیس فهمید باید دنبال یک زوج باشد. تحقیقات، کارآگاهان را به مخفیگاه زن جوانی به‌نام لاله رساند اما این زن قبل از حضور پلیس متواری شده بود.

ماموران در گام بعدی موفق شدند شوهر لاله را شناسایی و بازداشت کنند. این مرد به ماموران گفت: ضارب همسرم است. او عامل اصلی این قتل‌هاست و من نقشی نداشتم. او به خاطر اختلافاتی که با یکی از مقتولان داشت تصمیم گرفت دست به این قتل بزند. این مرد با توجه به مدارکی که علیه او وجود داشت بازداشت شد و کارآگاهان بعد از گذشت چند روز موفق به دستگیری لاله شدند.

این زن در بازجویی‌ها به قتل‌ها اعتراف کرد و گفت: با مرد جوانی که از اقوام ما بود اختلاف داشتیم. او از ما کلاهبرداری کرده بود و اختلاف مالی‌ای که بین ما وجود داشت باعث شد تا کینه‌ای عمیق در دلم شکل بگیرد. موضوع را به شوهرم گفته بودم و او هم می‌دانست من می‌خواهم چه کنم. روز حادثه با سلاحی که به کمک شوهرم تهیه کرده بودم مقابل خانه مردی که با او اختلاف داشتم حاضر شدم. لباس مردانه پوشیده بودم و نقاب روی صورتم کشیدم که کسی نفهمد من یک زن هستم. وقتی به محل رسیدم در زدم. با اینکه کسی در خانه بود اما در را باز نمی‌کردند. چندبار به در کوبیدم باز هم جواب ندادند. آنها متوجه شده بودند من پشت در هستم. در این هنگام پدر و برادر کسی که قصد کشتنش را داشتم از راه رسیدند و به سمت من آمدند، چاره‌‌ای به‌جز اینکه به سمت آنها شلیک کنم نداشتم. اگر نمی‌‌زدم من را می‌گرفتند. شلیک کردم و وقتی روی زمین افتادند در باز شد و مردی که با او دشمنی داشتم بیرون آمد. به سمت او هم شلیک کردم و بعد از محل متواری شدم همسایه‌ها هم نتوانستند من را بگیرند.

پلیس علاوه بر لاله، شوهر او را هم مورد بازجویی قرار داد. این مرد اتهاماتی را که همسرش وارد کرده بود رد کرد و گفت در این درگیری هیچ نقشی نداشت و حتی نمی‌دانست همسرش سلاح خریده است. با تکمیل تحقیقات و بازسازی صحنه جرم کیفرخواست علیه دو متهم صادر شد و پرونده در حالی که شوهر لاله با قرار وثیقه آزاد شده بود، به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

روز گذشته در حالی‌که قرار بود جلسه محاکمه متهمان در شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شود هیات قضات اعلام کردند امکان برگزاری دادگاه وجود ندارد چراکه متهم ردیف دوم در دادگاه نیست. گزارشی که به هیات قضات داده شد فاش کرد متهم ردیف دوم بعد از آزادی از زندان با شخصی در فشافویه درگیر شده و به قتل رسیده و عامل آن جنایت هنوز دستگیر نشده است. هیات قضات با توجه به این مساله و همچنین نبود گواهی انحصار وراثت در مورد مقتولان، جلسه محاکمه لاله را به تعویق انداختند/شرق

 تاريخ : | | نویسنده : kar-azgharbi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.