قیمت جدید شیرخام تعیین شد/ هرکیلو 800 تومان

دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان فرآورده‌های لبنی ایران با بیان جزئیات جلسه امروز سه شنبه ستاد تنظیم بازار، قیمت جدید هر کیلوگرم شیر خام با افزایش 50 تومانی، 800 تومان تعیین شد.

رضا باکری درگفتگو با مهر در رابطه با جلسه امروز سه شنبه مسئولان ذیربط برای بررسی قیمت شیر اظهار داشت: در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار قیمت هرکیلوگرم شیرخام با بار میکروبی یک میلیون و چربی 3.2 درحدود 770 تومان و قیمت هرکیلوگرم شیرخام با بار میکروبی یکصدهزار و چربی 3.2 در حدود 860 تومان تعیین شد.

وی درعین حال تصریح کرد: البته قیمت هرکیلوگرم شیرخام با بار میکروبی یک میلیون و چربی 3.2 با احتساب 30 تومان کرایه حمل از درب دامداری تا درب کارخانه های تولید فرآورده لبنی در حدود 800 تومان و و قیمت هرکیلوگرم شیرخام با بار میکروبی یکصدهزار و چربی 3.2 با احتساب 30 تومان کرایه حمل از درب دامداری تا درب کارخانه های تولید فرآورده لبنی در حدود 890 تومان درنظر گرفته شده است.

دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان فرآورده‌های لبنی ایران درخصوص تعیین قیمت محصولات پرچرب لبنی نیز گفت: قرار است سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان در یک هفته برمبنای قیمت‌های تعیین شده شیرخام محصولات لبنی پرچرب را قیمت گذاری کنند.

وی با بیان اینکه در جلسه امروز ستادتنظیم بازر معاون اول رئیس جمهور و وزیرجهادکشاورزی حضور نداشتند، گفت: در این جلسه که در وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، "وزیرصنعت، معدن و تجارت"،"معاون قوه قضائیه"،"معاون وزیراطلاعات"،"معاون وزیرجهادکشاورزی"،"معاون وزیرکشور"،"رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کل کشور" و "نمایندگانی از بخش خصوصی" حضور داشتند. 

پیش از این قیمت پایه هر کیلوگرم شیر‌ خام با داشتن 3.2 درصد چربی و یک میلیون بار میکروبی 750 تومان قیمت گذاری شده بود که به گفته دست اندرکاران صنایع لبنی هیچگاه شیرخام را با این قیمت از دامداران خریداری نکردند./مهر

 تاريخ : | | نویسنده : kar-azgharbi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.