سرمربي ناكام و ناموفق تيم فوتبال زير 19 ساله‌هاي بانوان ايران در حالي ناپديد شده كه پول خود را از فدراسيون گرفته است. به گزارش فارس، 10 روز از بازگشت تيم بانوان از رقابت هاي دور دوم مقدماتي قهرماني آسيا در مالزي مي گذرد اما همچنان از مهناز اميرشقاقي سرمربي اين تيم خبري نيست.

در همه جا عرف بر اين است كه مربي برنده يا بازنده براي ارائه گزارش در فدراسيون فوتبال حضور مي يابد تا وظيفه خود را تا آخرين روز قرارداد كمال و تمام انجام داده باشد.

هر مربي وقتي پاي ميز قرارداد مي نشيند به خصوص اگر اين قرارداد مربوط به تيم ملي باشد به طور حتم فكر همه روزهاي اين فوتبال را مي كند. شكست ها و پيروزي ها است كه فوتبال را كه جذاب مي كند اما اگر قرار باشد سرمربي هر تيمي فقط در مواقع پيروزي نمايان شود نمي تواند با اصول حرفه اي ساز و كار داشته باشد.

مهناز اميرشقاقي روزي كه با فدراسيون فوتبال براي هدايت تيم جوانان قرارداد مي بست بايد فكر روزهاي شكست را هم مي كرد تا اين چنين غير حرفه اي خود را مخفي نكند و بي مسئولانه از پاسخگويي فرار نكند.

كدام اصول رفتاري مي گويد اين مربي ناكام بعد از گذشت 10 روز همچنان خود را در دسترس دور نگه دارد و حتي حاضر نشود فيلم بازي هاي تيم ملي را در اختيار فدراسيون بگذارد.؟

آيا حمايت هاي قبل از اعزام اين تيم به اين مسابقات از سوي برخي مسئولان فدراسيون باعث نشده اميرشقاقي به خود اجازه دهد اين چنين نسبت به يك قضيه ملي بي اعتنا باشد؟

فريده شجاعي مسئول كميته بانوان فدراسيون قبل از اعزام اين تيم به مالزي در گفت و گو با خبرگزاري فارس تيم زير 19 سال بانوان را سوگلي فدراسيون خوانده بود و اعلام كرد همه نوع امكاناتي در اختيار اين تيم قرار گرفته است.

شايد كوتاهي مسئولان فدراسيون در روزي كه اين مربي در مصاحبه اي همه لطف هاي فدراسيون را فراموش كرد و چشمان خود را بر تمامي اين امكانات بست و از هديه علي كريمي به تيم بانوان سخن ها گفت باعث شده به خود اين جرات و جسارت را بدهد كه اكنون به جاي پاسخگويي تلفن همراه خود را خاموش كند به طوري كه هنوز هيچ مسئولي در فدراسيون نتوانسته وي را پيدا كند.

مسئله وقتي عجيب تر مي شود كه از فدراسيون خبر مي رسد اميرشقاقي پول قرارداد خود را پيش از اعزام تيم به مالزي دريافت كرده و اكنون با خيال راحت خود را ناپديد كرده است.

در فدراسيون چه خبر است؟ به ياد نمي آوريم حتي براي تيم ملي بزرگسالان آقايان به سرمربي تيم ملي پيش از اعزام تيم به مسابقه اي تمام و كمال پول قرارداد پرداخت شده باشد. اين موضوع نشانه چيست؟ آيا كساني كه از درخواست هاي مختلف اين مربي در جلسه كميته فني فدراسيون حمايت كردند حاضرند پاسخگوي اعمال فعلي وي باشند؟

چه كسي قرار است درباره ابهامات حاصل شده از اين سفر پاسخگو باشد؟ علي كفاشيان به طرز عجيبي نسبت به خبرهاي حاشيه اي سفر مالزي بانوان سكوت كرده است. شب زنده داري بازيكنان در اتاق سرمربي (به گفته سرپرست تيم)، غيبت يك روزه سرمربي قبل از بازي آخر تيم بانوان ( كه شجاعي هم گفته آن را شنيده) و ... آيا مسائلي نيست كه فدراسيون را وادار به واكنش كند؟ چرا فدراسيون فوتبال در قبال اين اتفاق موضع سكوت را در پيش گرفته است؟ آيا اين سكوت كمك نمي كند به ابهامات افزوده شود؟

تلاش هاي خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس نيز براي پيدا كردن مهناز امير شقاقي در اين 10 روز بي فايده بود چرا كه تلفن همراه وي خاموش بوده است.

اصولا چرا بايد پاي چنين افراد بي مسئوليتي به فدراسيون فوتبال باز شود؟ اين سؤالي است كه مسئولان فدراسيون تاكنون به آن جوابي نداده اند.

آيا اين حق فدراسيون و رسانه ها نيست كه بدانند چرا تيمي كه تحت عنوان " تيم ملي ايران " در يك مسابقه بين المللي شركت كرده از تايلند 9 گل مي‌خورد، از ازبكستان 5 گل مي پذيرد و با 4 شكست حذف مي شود اما سرمربي اش ترجيح مي دهد تلفن همراه خود را خاموش كند و احتمالا پوزخندي به اين سؤالات و ابهامات بزند.تاريخ : | | نویسنده : kar-azgharbi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.