دستگیری ۱۳۵ زائر هنگام

 

سوم مرداد ماه امسال وقتی که مرد ۵۷ ساله برای شکایت به دادیاری شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران رفت در شکایت خود به قاضی رضوانفر گفت: بنگاه املاکی در سعادت آباد دارم و متأسفانه مدارک و اسنادی را طبق عادت داخل خورو سواری ۲۰۶ گذاشته و خودرو را نیز مقابل در بنگاه پارک کرده بودم که در روز گذشته کیف مدارک از داخل خودرو شامل مدارک، اسناد، وکالت نامه، قراردادنامه‌های مربوط به بنگاه، به سرقت رفته است.

وی ادامه داد: به هیچ وجه فکر نمی‌کردم از خودرویی که در مقابل بنگاه در کنار خیابان پارک کرده و هر لحظه چشمان من و سایر همکارانم نظاره گر آن است سرقت شود به این ترتیب با دستور رضوانفر پرونده جهت رسیدگی تخصصی به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.

در فاصله بین شکایت مرد مالباخته در دادسرا و حضور وی در پایگاه دوم، سارق با وی تماس گرفته و با تهدید مالباخته در خصوص مدارک و اسناد به سرقت رفته از وی خواست تا در مقابل بازگرداندن این اسناد و مدارک مبلغ ۵ میلیون تومان به وی بپردازد.

مرد مالباخته نیز پس از چانه زنی و توافق برای پرداخت ۱. ۵ میلیون تومان، در ‌‌نهایت مبلغ یک میلیون تومان به شماره حسابی که سارق اعلام کرده بود واریز کرد.

کارآگاهان مبارزه با سرقت از داخل خودرو پایگاه دوم در تحقیقات اولیه دریافتند متهم با استفاده از عابر بانک بخشی از مبلغ یک میلیون تومان را از بانکی در شهر کرج دریافت کرده و مابقی را به حساب دیگری حواله کرده و در یک فروشگاه خرید کرده است.

در بررسی‌های بعدی معلوم شد که تمامی این عابر بانک‌ها سرقتی بوده و مالباخته شماره رمز کارت را روی کاغذی در کنار کارت یا روی کارت عابربانک یادداشت کرده و سارق پس از سرقت به راحتی توانسته موجودی را در کمترین زمان ممکن برداشت کند.

با بررسی‌های بعدی از تصاویر دوربین مداربسته شعبه بانک مورد نظر در کرج، تصاویری ازچهره متهم در لحظه برداشت مبلغ به دست آمد اما در تحقیقات بعدی کارآگاهان پایگاه دوم، هویت وی تاکنون نا‌شناس مانده است.

قاضی پرونده با توجه به شرایط موجود با درخواست افسر پرونده مبنی بر انتشار بدون پوشش تصویر این متهم موافقت کرده است.

سرهنگ کارآگاه مهرداد یگانه رئیس پایگاه دوّم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: با توجه به انتشار بدون پوشش چهره متهم شهروندانی که از هویت این فرد اطلاعی دارند یا از مخفیگاه وی مطلع هستند درخواست می‌شود تا مراتب را با شماره تلفن ۶۳۹۵۷۷۵۵ یا ۶۳۹۸۱۵۲۲ تماس حاصل کرده یا به خیابان آزادی – خیابان زنجان شمالی – پایگاه دوم پلیس آگاهی مراجعه کنند... /farsnews.comتاريخ : | | نویسنده : kar-azgharbi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.