اخبار,اخبار سیاست  خارجی,دیدار  نخست وزیر لبنان و آنتونی بلینکن

تمام سلام نخست وزیر لبنان و آنتونی بلینکن معاون وزیر امور خارجه آمریکا عصر دوشنبه در بیروت دیدار و در باره بیانیه سوییس ، تحولات منطقه و به ویژه سوریه گفت وگو کردند.

به گزارش ایرنا، بلینکن بعد از دیدار با تمام سلام در مصاحبه با خبرنگاران گفت که با نخست وزیرلبنان درباره بیانیه هسته ای که جمهوری اسلامی ایران و گروه 1+5 پنجشنبه هفته گذشته در سوییس اعلام کردند، گفت و گو کرده است.

وی بدون اشاره به جزییات گفت وگوی خود با نخست وزیر لبنان در باره بیانیه سوییس، افزود: در این دیدارهمچنین درگیری های در سوریه و یمن و آینده صلح در خاورمیانه را که بر لبنان و منافع آن تاثیر دارند، مورد بررسی قرار گرفت.

بلینکن، تلاش های مشترک برای رویارویی با خشونت تندروها و فضای تهدیدی را که گروه داعش و امثال آن برای همه جهان ایجاد کرده اند ، بخش دیگر گفت وگوهای خود با تمام سلام اعلام کرد و گفت که این تلاش ها فقط واکنش نظامی نیست.

معاون وزیرخارجه آمریکا ، برای رویارویی با گروه داعش و امثال آن باید با کسانی که ممکن است به ندای تندروهای خشونت طلب پاسخ دهند، تماس گرفت و راهبردی هایی را برای جلوگیری از پیوستن آنها به این گروه ها طراحی و اجرا کرد.

وی از لبنان به عنوان یک شریک قوی در تلاش های برای رویارویی با گروه هایی مانند داعش دانست و گفت که بر این اساس ما درافزایش کمک های خود به لبنان سرعت می بخشیم.

بلینکن همچنین با نبیه بری رییس مجلس ، جبران باسیل وزیر امور خارجه و ولید جنبلاط رییس حزب دروزی سوسیالیست ترقیخواه لبنان دیدار و گفت وگو کرد.


  اخبار  سیاست خارجی  -  ایرنا تاريخ : | | نویسنده : kar-azgharbi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.