اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: با وجود رشد جمعیت کشور در سال گذشته نسبت به سال قبل از آن هنوز رشد جمعیت کشور به ویژه جمعیت فعال و جوان متوازن نیست .

محمود گلزاری افزود: طبق آمار رشد جمعیت جوان زیر ۳۵ سال کم و بر سالمندان اضافه می شود به عنوان نمونه هم اکنون جمعیت بالای ۶۵ سال کشور ۵.۷ درصد است که ۵ سال پیش، ۵.۱ درصد بود که این نشان از کاهش جمعیت جوان دارد.

وی تاکید کرد: متاسفانه برای افزایش رشد جمعیت و توجه به تشکیل زندگی و نهاد خانواده چندان فرهنگ سازی درستی صورت نگرفته است.

گلزاری تصریح کرد : در کشور ۱۱ میلیون نفر پا به سن ازدواج مجرد داریم این در حالی است که سن ازدواج مردان به بالای ۳۰ و زنان نیز به بالای ۲۷ سال رسیده است علاوه بر آن در برخی شهرها مشکل طلاق داریم.

معاون ساماندهی امور جوانان، گفت: دستگاه های مسئول باید با رویکرد اسلامی و ایرانی کار علمی هماهنگ کنند و ازدواج هراسی را نیز از بین ببرند و توجه به خانواده به عنوان کانون مقدس نیز تنها با حرف عملی نمی شود بویژه اینکه متاسفانه هنوز در فیلم ها وسریال های ما خانواده ایرانی یک خانواده بسامانی نیست.

گلزاری ادامه داد: متاسفانه هنوز کتاب های مناسبی درباره ازدواج نداریم این درحالی است که باید مراکز مشاوره قبل از ازدواج را فعال و خانواده ها را نیز در خصوص تشکیل خانواده حساس کنیم و گفتگوهای رو دررو با جوانان را افزایش دهیم و فرهنگ سازی را در دانشگاه ها، فیلم ها و کتاب ها به طور جدی پیاده کنیم.

 

 

اخبار اجتماعی - مهرتاريخ : | | نویسنده : kar-azgharbi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.