اخبار,اخبارسیاست خارجی,کلاهک هسته ای

نماینده ی جمهوریخواه ایالت تگزاس در مصاحبه ای با سی ان ان گفت کشورهای خلیج فارس حامی مذاکرات هسته ای ایران نیستند.

به گزارش «تیک»، مایک مک کاول رئیس کمیته ی امنیت داخلی مجلس نمایندگان آمریکا گفت: نتانیاهو خیلی نگران توافق هسته ای است. از دیدگاه نتانیاهو تهدید ایران بیشتر از تهدید داعش است. وی به ایران به دید یک امپراتوری می نگرد که ممکن است در این منطقه هسته ای شود. نتانیاهو ایران را به یک ببر در خاورمیانه تشبیه کرده است که هر روز شکار می خواهد. وی بسیار نگران این مذاکرات است. البته شاهد بودیم کشورهای خلیج(فارس) که رئیس جمهور آمریکا تلاش کرده بود، حمایت آنها از مذاکرات را بدست آورد، از هم گسسته شدند.

مجری سی ان ان گفت: اوباما تلاش کرد به کشورهای عربی درباره ی توافق پیشنهادی برای برنامه ی هسته ای ایران اطمینان بدهد.آیا رئیس جمهور آمریکا موفق شده است ؟آیا سعودی ها ، اماراتی ها و کویتی ها و عمانی ها نگران هستند؟

نماینده ی جمهوریخواه ایالت تگزاس در پاسخ اظهار داشت: سعودی ها اساسا از این مذاکرات کنار کشیدند. کشورهای خلیج(فارس) حامی مذاکرات ایران نیستند. من سال گذشته در عربستان سعودی بودم آنها پرسیده بودند که چرا شما با ایران مذاکره می کنید؟ آنها می گویند نمی توان با کسی مذاکره کرد که شعار مرگ بر آمریکا سر می دهد. آنها حامی رئیس جمهور آمریکا در مذاکره با ایران نیستند.

این نماینده ی جمهوریخواه افزود: به نظر من مشکلات زیادی وجود دارد. دسترسی به پایگاههای نظامی و ادامه ی چرخش سانتریفوژها جزو آنها است. نتانیاهو درباره ی این واقعیت صحبت کرد که آنها همچنان اورانیوم غنی می کنند. از منظر وزارت امنیت داخلی آمریکا ، موشک های بالستیک بین قاره ای ممکن است بردشان به آمریکا برسد. هدف از تولید چنین موشک هایی پرتاب کلاهک هسته ای است.

 

 اخبار  سیاست  خارجی  -  تیکتاريخ : | | نویسنده : kar-azgharbi |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.