سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حضورم در تیم ملی دیر و زود خواهد داشت اما می‌خواهیم به جایی برسیم که سوخت و سوز نداشته باشد.

به گزارش مهر، افشین قطبی ضمن بیان مطلب فوق افزود: احساس می‌کنم روزی به آرزویم که سرمربیگری در تیم ملی ایران است، خواهم رسید. حضورم در تیم ملی دیر و زود خواهد داشت اما می‌خواهیم به جایی برسیم که سوخت و سوز نداشته باشد.

وی درمورد صحبت های کاشانی مبنی بر دراختیار قراردادن قطبی به تیم ملی، ادامه داد: امروزکاری مهم دارم و آن قهرمانی پرسپولیس است. هر مربی آرزو دارد که روزی سرمربی تیم ملی کشورش شود که من هم از این قاعده مستثنی نیستم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه گفتگوی خود با سایت باشگاه همچنین تاکید کرد: پرسپولیس در قلب من جا دارد. نمی ‌خواهم و نمی‌توانم از هدف اول خودم برگردم به همین خاطرابتدا باید قهرمان لیگ بشویم و پس از آن درمورد آینده صحبت خواهم کرد.

وی درپاسخ به این پرسش که انتخاب یک سرمربی موقت برای تیم ملی، منطقی است، اظهار داشت: فکرنمی‌کنم مربیان بزرگ حاضربه این کار باشند. هرکس بیاید، می‌خواهد از حالا برای جام جهانی 2010 برنامه‌ریزی کند.

قطبی درمورد دو شغله بودن مربیان تیم ملی تصریح کرد: برای من که مشکلی در این زمینه وجود ندارد. درکره که بودم همزمان در تیم ملی بزرگسالان، زیر 23 سال و تیم المپیک کار می‌کردم. من این تجربه را دارم و ازعهده‌اش برمی‌آیم.

وی اضافه کرد: اگر قرار باشد چنین شرایطی پیش بیاید، نظر باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال شرط است. فعلا که من فقط پاسخ سوال شما را دادم وگرنه هیچ صحبتی دراین مورد با من نشده است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درمورد شرایط خود برای برعهده گرفتن چنین مسوولیتی خاطرنشان کرد: فکر نمی‌کنم در ایران یا حداقل در ورزش ایران، کاری سخت‌تر از هدایت پرطرفدارترین تیم کشور یعنی پرسپولیس باشد. من می‌توانم این مسوولیت را بپذیریم. به هر حال افتخار می‌کنم، اگر یک روز مردم ایران چنین افتخاری را به من بدهند.

وی در مورد اختلاف خود با مرزبان تاکید کرد: هر روز چنین صحبت هایی مطرح می شود اما بین ما اختلافی وجود ندارد زیرا من نظرات را می‌شنوم و در نهایت تصمیم می‌گیرم که چه باید کرد. پس جایی برای اختلاف نمی‌ماند.
 تاريخ : | | نویسنده : kar-azgharbi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.