مصرف مشروبات الكلى سمى در ميهمانى شبانه، تاكنون مرگ دو پسر جوان و مسموميت هفت تن ديگر را به همراه داشته است.

به گزارش ایران، چهاردهم فروردين خانواده پسر جوانى با مراجعه به دادسراى جنايى ورامين از دو فروشنده مشروبات الكلى به اتهام قتل پسرشان شكايت كردند.
  
آنها در اين باره اظهار داشتند، روز دوازدهم فروردين پسرمان هشت تن از دوستانش را به خانه دعوت كرد تا ميهمانى كوچكى به مناسبت عيد برگزار كند. اما در پى طولانى شدن ميهمانى به اتاق آنها رفتيم. به محض ورود در كمال ناباورى با پيكر نيمه جان پسرمان و دوستانش مواجه شديم. به محض مشاهده مشروبات الكلى دست ساز احتمال داديم آنها پس از مصرف نوشيدنى هاى مرگبار مسموم شده اند. بنابراين بلافاصله همگى شان را به بيمارستان رسانديم. پزشكان پس از معاينه دقيق اعلام كردند پسرمان و يكى از دوستانش دچار مسموميت شديد شده و بايد خيلى سريع به بيمارستانى در تهران منتقل شوند. با اين حال پسرمان پس از انتقال به تهران جان سپرد. دوستش نيز در بخش مراقبت هاى ويژه بسترى شد. در پى مرگ پسرمان موضوع را پيگيرى كرده و متوجه شديم آنهامشروبات الكلى مسموم را از دو مرد در ورامين خريده اند.

با طرح اين شكايت به دستور بازپرس «كوهپايه» گروهى از كارآگاهان پليس عاملان فروش مشروبات سمى را شناسايى و دستگير كردند.اين در حالى بود كه دومين فرد مسموم نيز در بيمارستان جان باخته بود.با اعلام خبر مرگ دومين قربانى روند رسيدگى به پرونده وارد مرحله تازه اى شد. پزشكان جنايى نيز در گزارش خود علت مرگ دو پسر ۱۸ و ۱۹ ساله را مسموميت ناشى از مصرف مشروبات الكلى سمى اعلام كردند.

به گزارش خبرنگار ما، ديروز خانواده دومين قربانى نيز با مراجعه به دادسرا با ارائه شكايتى خواستار پيگيرى ماجرا و مجازات عاملان مرگ فرزندشان شدند.

حسن عبدالله زاده، دادستان ورامين نيز در اين باره به خبرنگار ما گفت: متهمان در نخستين بازجويى ها منكر اتهامات خود شدند. اما در ادامه تحقيقات لب به اعتراف گشوده و اظهار داشتند، پس از مخلوط كردن الكل صنعتى و دارويى آن را به جاى مشروبات الكلى خارجى فروخته اند. حال آن كه فكر نمى كردند مصرف آن باعث مرگ شود.

به گفته وى، هم اكنون دو متهم با قرار قانونى در زندان به سر مى برند. حال آن كه قرار است ساير مسمومان پس از بهبود نسبى نيز براى تحقيقات بيشتر به دادسرا احضار شوند.

دكتر صابرى رئيس بخش روانى سازمان پزشكى قانونى كشور نيز با هشدار جدى به مصرف كنندگان مشروبات الكلى تأكيد كرد: مصرف نوشيدنى هاى الكلى در از هم گسيختگى خانواده ها نقش مهمى دارد؛ حال آن كه استفاده بلند مدت از مواد الكلى موجب بروز اختلال هاى جدى در بينايى، كورى، قوه اراده و موارد مشابه مى شود.  

تاريخ : | | نویسنده : kar-azgharbi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.