سخنگوی کمیسیون سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه با افشای اسناد ایران، دیگر آمریکایی‌ها نمی‌توانند از پدیده‌ای به نام تروریسم سوء‌استفاده کنند، گفت: ایران این ۱۰۰ سند درباره اقدامات تروریستی آمریکا را در طول چندین سال کارهای تروریستی این کشور جمع‌آوری کرده است.

کاظم جلالی نماینده مردم شاهرود و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به ۱۰۰ سند جمهوری اسلامی ایران برای محکومیت آمریکا به عنوان کشور حامی تروریسم، آمریکایی‌ها را اصلی‌ترین کشور حامی تروریسم در دنیا دانست و اظهار داشت: برای جمهوری اسلامی ایران پرونده تروریستی آمریکا کاملا روشن است.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران اسناد متقنی برای اثبات اقدامات تروریستی ایالات متحده آمریکا آماده کرده که کار بسیار قوی و محکمی در این بخش انجام شده است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه این اسناد غیرقابل خدشه است، گفت: دنیا باید در برابر این اسناد آگاه شود و این اسناد نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها در زمینه برخی از ترورها مستقیماً وارد شدند و درباره برخی از اقدامات تروریستی، گروه‌های تروریستی را تشکیل دادند و درباره برخی از ترورها نیز از گروه‌های تروریستی به نوعی استفاده کرده و آنها را ابزار کردند.

به گفته وی در برخی از موارد هم آمریکایی‌ها در اصل یک تروریسم دولتی را با محوریت رژیم صهیونیستی عملاً ایجاد کرده‌اند و همه این موارد اسنادی است که در دست جمهوری اسلامی ایران قرار دارد و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، آمریکایی‌ها با افشای این اسناد از سوی ایران، نمی‌توانند مدعی مبرا بودن از ترور و تروریسم شوند و یا خودشان را در جایگاه مدعی قرار دهند.

کاظم جلالی بر همین اساس تصریح کرد: با افشای این اسناد از سوی ایران آمریکایی‌ها نه تنها در جایگاه مدعی نیستند، بلکه در جایگاه مجرم قرار دارند و حتی در جایگاه متهم نیز نیستند چرا که جرم آمریکایی‌ها در این زمینه کاملا اثبات شده است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعمال تروریستی و تقویت گروه‌های تروریستی و انجام اقدامات تروریستی در نقاط مختلف دنیا را از جرم‌های اثبات شده آمریکایی‌ها در اسناد جمهوری اسلامی ایران دانست و متذکر شد: آمریکایی‌ها کارهای تروریستی را در طول چندین سال انجام داده‌اند و جمهوری اسلامی ایران این اسناد را طی این چندین سال جمع‌آوری کرده و امروز به فکر یک بسته کاملا متقن و قابل اتکایی درآورده است.

وی اضافه کرد: با افشای این اسناد، دیگر آمریکایی‌ها نمی‌توانند از پدیده‌ای به نام ترور و تروریسم سوء‌استفاده کنند. چرا که یکی از اقدامات آمریکایی‌ها طی سالیان اخیر، این بود که علی‌رغم نقض حقوق بشر و تروریسم بودن و دخالت در امور سایر کشورها، خودشان را در جایگاه مدعی قرار می‌دادند.

کاظم جلالی در ادامه گفت‌وگوی خود با فارس، یادآور شد: آمریکایی‌ها که خودشان ناقض حقوق بشر هستند، با یک جنگ رسانه‌ای و روانی، خودشان را در جایگاه مدعی حقوق بشر قرار می‌دادند، اما با حرکت و اقدام جمهوری اسلامی ایران در این زمینه، آنها از جایگاه مدعی نه تنها به جایگاه متهم بلکه در جایگاه مجرم قرار خواهند گرفت.

به گفته وی جمهوری اسلامی ایران در طول چندین سال که آمریکایی‌ها کارهای تروریستی را انجام دادند، این اسناد و مدارک چندین ساله را جمع‌آوری کرده‌اند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در زمینه اقدامات این کمیسیون درباره موضوع اسناد جمهوری اسلامی ایران علیه اقدامات تروریستی آمریکایی‌ها، توضیح داد: در بحث‌های مربوط به پیگیری این مسائل چنانکه نیاز به این باشد که مجلس نیز در عرصه قانونگذاری اقداماتی را انجام دهد، طبعاً مجلس این آمادگی را برای پیگیری پرونده آمریکا چه در بخش قانونگذاری و یا در حوزه‌های دیگری که نیاز به حمایت پارلمان باشد، دارد و ما انجام می‌دهیم.

تاريخ : | | نویسنده : kar-azgharbi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.